Budowa, rozbudowa i wynajem powierzchni przemysłowych i magazynowych - dobre praktyki, wskazówki i rekomendacje wspierające inwestycje na lata 2015-2017

 

Firma Amwin jest polską spółka, która bardzo dobrze zna specyfikę prowadzenia inwestycji w Polsce. Amwin koncentruje swoją działalność na przygotowaniu pełnobranżowego projektu budowlanego oraz kompleksowym budowaniu hal oraz biurowców, wraz z oddaniem obiektu do użytkowania i serwisowaniem. Unikalną cechą pracy zespołu firmy Amwin jest bliska współpraca z Inwestorem, której celem jest stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z wizją i oczekiwaniami finansowymi. Dzięki zaangażowaniu doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu o kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnym brygadom montażowym, jak również klasyfikowanym podwykonawcą, Amwin gwarantuje najwyższą jakość i estetykę wykonania hal oraz biurowców. Uzyskane wyróżnienia: Przedsiębiorstwo Fair Play 2014, 2013, 2012, 2011 ,2010, Gepardy Biznesu, Przejrzysta Firma, Diamenty Forbesa, Certyfikat DAFA.

więcej informacji na www.amwin.pl

 

 

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2013), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s.
W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2000 roku i obecnie zatrudnia 400 specjalistów w 6 biurach. CBRE oferuje pełen zakres usług technicznych oraz wiedzę rynkową, która umożliwia znalezienie optymalnego rozwiązania dla klientów. Dział wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych zajmuje się reprezentacją najemców i właścicieli obiektów, nabywaniem działek i budynków, projektami według konkretnej specyfikacji klienta (BTS), doradztwem inwestycyjnym oraz zarządzaniem projektami
i nieruchomościami. Zespół specjalistów ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych to jedni z najbardziej doświadczonych ekspertów w branży. Dzięki wiedzy i ekspertyzie rynkowej, zróżnicowanemu doświadczeniu i stałym badaniom rynku, klienci otrzymują niezbędne wsparcie potrzebne do podjęcia przemyślanych decyzji odnośnie obecnych i przyszłych strategii biznesowych.

Uzyskane nagrody to m.in: Book of Lists 2014 ranking Warsaw Business Journal: CBRE agencją nieruchomości nr.1 roku 2014; Euromoney Real Estate Awards 2013: nagroda krajowa - Polska: Agencja Nieruchomości; CiJ 2013: CBRE nr. 1, ranking międzynarodowych konsultantów powierzchni komercyjnych; Outsourcing Stars 2013 ranking fundacji ProProgressio: za największą ilość wynajętej powierzchni klasy A w mkw.; za największą transkację w 2013; za najlepsze usługi związane z publikowanymi raportami rynkowymi w Polsce.

 

Więcej informacji >>

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

KONTAKT

4Content Sp. z o.o.
ul. Zeylanda 3/3
60-808 Poznań

tel. 61 646 91 30
fax 61 646 91 38
biuro[at]4content.pl